بجز محصولاتی که گزینه “ارسال از انبار داخلی” دارند، مابقی محصولات به طور مستقیم از کشور چین و از انبار اختصاصی فروشگاه فاکس بصورت رایگان ارسال می گردد.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت میکنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، سفارش شما از طریق سیستم به اطلاع همکاران ما در کشور چین رسانده می شود و پس از تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی تقریبا طی یک هفته کاری توسط ما به مشتری (از طریق سامانه پیامکی) داده خواهد شد که مشتری می تواند به وسیله آن بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.

طبیعتا زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری نسبت به مرسولات پستی داخلی، کمی طولانی تر صورت می گیرد و طی سوابقی که تیم فروشگاه فاکس نسبت به واردات این محصولات از طریق پست را داشته، میانگین زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری را حدود 10 الی 25 روزه (در مرکز استان ها کمی زودتر و در شهرستان ها کمی دیرتر) را تخمین میزند. این مدت، از زمانی شروع می شود که محصول شما از کشور مبدا پست شود یعنی زمانی که کد رهگیری را از ما دریافت می کنید.

دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه فاکس نخواهد بود. اما طبق قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

در تمام طول این فرایند ما همراه شما هستیم و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، خواهیم بود.

لازم به ذکر است، کد رهگیری مرسولات به محض پست شدن به شماره همراه شما از طرف فروشگاه فاکس بصورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

هنگام تحویل سفارش:

طبق جدول عوارض گمرکی بسته های ارسالی خارجه ، هزینه گمرکی که اداره پست دریافت خواهد کرد متفاوت بوده و حتی در بعضی مواقع هزینه گمرک به کالا تعلق نخواهد گرفت. اما در اجناسی که دارای هزینه گمرک شوند برای تبلت ها تقریبا و به صورت میانگین حدود 20 تا 50 هزار تومان و برای گوشی‌‌ها 20 تا 70 هزار تومان خواهد بود که بایستی هنگام تحویل مرسوله به مامور پست داده شود، دقت کنید که این قیمت بصورت میانگین ذکر شده و همینطور که گفته شد در بعضی مواقع هزینه ای دریافت نشده و در بعضی مواقع نیز بیش از قیمت ذکر شده دریافت شده. این تفاوت قیمت ها در شهر های مختلف متفاوت دیده شده.

در صورتیکه اداره پست شهر مقصد (آدرس مشتری) درخواستی بیش از حد معقول برای ورود کالا از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه فاکس نخواهد بود.

نکته: بر روی تمامی بسته های پستی ارسالی (اعم از گوشی ها، تبلت ها و لوازم جانبی ها) قیمت متناسب با ارزش کالا تا سقف 90 دلار درج خواهد شد.

نکته: هر فرد در سال تا سقف 50 دلار معافیت گمرکی دارد. لذا این 50 دلار در محاسبه هزینه عوارض محصول ، لحاظ خواهد شد.(از ارزش کالا کسر می‌شود و عوارض با قیمت به دست آمده محاسبه می شود ، به عنوان مثال هزینه عوارض یک محصول 200 دلاری بر پایه 150 دلار محاسبه خواهد شد.)

نکته: هزینه های گمرکی به طور معمول برای تبلت ها کمتر از گوشی ها بوده و همچنین طبق ماده 39 قانون مقررات صادرات و واردات ، برای لوازم جانبی ها که ارزش آنها کمتر از 50 دلار است هیچ گونه هزینه گمرکی دربر نخواهد داشت.

برای دیدن جدول تعرفه هزینه های گمرک اینجا کلیک کنید.

درضمن هزینه پست پیشتاز داخلی (از تهران تا آدرس دقیق دریافت کننده) که حدود بر 10 الی 15 هزار تومان می باشد، صرفا بر عهده مشتری خواهد بود.